• Новак
Volumizing клима уред 8 fl мл

Volumizing клима уред 8 fl мл

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Лесни средството за смекнување на косата.Исполнет со киви овошје и сончогледово семе на нафта екстракти.Сулфат слободни, Paraben слободни, Глутен слободни.Не се тестирани на животни, тестирани во салони за кукли.Боја безбедно.Size 8 fl.оз.Се препорачува за : парична казна коса.Оваа клима уред е формулиран за да нежно кисна на јачината на звукот и зајакнување на косата оставајќи коса хранети и полни со живот.Тоа е 100% боја безбедно и работи најдобро кога е поврзан со Volumizing Шампон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста