• Новак
Mogarden 15-Pack Сезонски Градина Знамиња Поставени, Двојно Двострано 12 x 18 Инчи, Мали Отворено Декоративни Празник Двор Знамиња за Сите Сезони

Mogarden 15-Pack Сезонски Градина Знамиња Поставени, Двојно Двострано 12 x 18 Инчи, Мали Отворено Декоративни Празник Двор

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ЗНАМЕ ПОСТАВЕНО : 15 двокреветни двострано уникатен сезонски градина знамиња, гума затка и анти-правец на клипот (јарболот не се вклучени).ДИЗАЈН : Денот на Вљубените, Св. Патрик, Пролет, Среќен Велигден, Денот на Мајката, Здраво Лето, 4ти јули, Есен, Добредојде, birthday (Роденден), Home Sweet Home, Нова Година, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките и Среќен Божиќ двор знамиња.МАТЕРИЈАЛ : 3-ply, увезуваат, 100% полиестер, со висок квалитет празник градина знамиња за надворешни да го издржат сончево, врнежлив и windy временските услови за сите сезони.ДЕКОРАЦИЈА & ПОДАРОК : Одлична за градина, двор, на тревникот, farmhouse, патио, врата, балкон, поштенско сандаче, дек, veranda, прозорец, ѕид и гробиштата.Идеален подарок за housewarming, родендени, свадби, празници, специјални прилики, годишнини за семејство, пријатели и сакани.ИНСТАЛАЦИЈА и ГАРАНЦИЈА : 2-инчен инсталација џеб одговара на сите стандардни градина знаме стои, јарболите, arbors, ѕид закачалки, прозорец закачалки.Поддржани од страна на Mogarden 1 година гаранција проширување при регистрација.Тип "Mogarden" во полето за пребарување да најдете сите наши градина знамиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста