• Новак
Мулти-функционални Жица Разделување Клешти Crimper Кабел Машина за Автоматско Жица Stripper Разделување и Ликвидација Клешти Терминал Соголување Алатки Работа Додатоци

Мулти-функционални Жица Разделување Клешти Crimper Кабел Машина за Автоматско Жица Stripper Разделување и Ликвидација Клешти

Оценка на стоката:
DEN 475.20

Достапност
Производот е достапен

TPR, од Легиран челик. ✅Жица разделување на клешти за внатрешноста на електричар, моторни поправка, инструментација електричар еден од покористените алатки.Специјално за electricians да се одземе на површина слој изолација на шефот на жица.Еден намали за повеќе намени, кршење на традицијата. ✅Тоа не само што може да се подели на жица, но, исто така, се сече жица, се скрши челик жица, се сече жица, стегање, соголување и ликвидација.Моќен и заврши функции, една во рака, освен на работата на честа алатка промени, лесно да се забрза работата на ефикасноста. ✅Парична казна изработка, клешти и shears направен од високо-квалитет на легиран челик, со висок степен на отпорност на абење, долг животен век, дршката е направен од TPR материјал, не се лизга носат-отпорни. ✅Еден намали во рака, лесно да се справи.Остар раб, можете брзо да ги стриже, централната стриже предност во строга согласност со големината на бакар и алуминиум core производство, смолкнување во исто време ќе не боли на челичното јадро.Силни и издржливи. ✅Функции : Соголување, cuttin, да ги заклучуваат, ликвидација, сплит линија, линија притискање. ❤️Мултифункционален Жица Разделување Клешти Жица Пилинг И Притискање на Жица Разделување И Ликвидација Клешти ❤️Опис : ❤️Жица разделување на клешти за внатрешноста на електричар, моторни поправка, инструментација електричар еден од покористените алатки.Специјално за electricians да се одземе на површина слој изолација на шефот на жица.Еден намали за повеќе намени, кршење на традицијата. ❤️Главните Карактеристики ❤️Еден Намали За Повеќе намени ❤️Висок Квалитет ❤️Моќен Практичност ❤️Производ Информации ❤️Спецификации ❤️Материјал : Легиран челик + TPR ❤️Тежина : 149g ❤️Пакет содржина : Мулти-функционални жица разделување клешти*1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста