• Новак
4-Зона Матрица Мулти Соба Комерцијални 70v Засилувач+16 6.5 Бела Pendant Јазик

4-Зона Матрица Мулти Соба Комерцијални 70v Засилувач+16 6.5 Бела Pendant Јазик

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

440 W Вкупно RMS @ помалку од 1 % THD (110 W RMS по зона x 4 Зони).Сопственикот прирачник.Говорникот.Јачина на Бучава Сооднос (@ 4ohm излез 1w)-65d B.Пакетот Вклучува : (1) Rockville РОК МАТРИЦА 4 Зона 70 Volt Комерцијални Засилувач+Матрица Извор Рутирање, (16) Rockville ПЕН-65 T Бела 6. 70 volt RMS Моќност : 4 x 110 W RMS.Rockville РОК МАТРИЦА 4 Зона 70 Volt Комерцијални Засилувач. 4 посебна зона на производството и може да се пат кој било извор да било зоната и исто така пат микрофон за внесување на одредена зона(s).Она што е во Кутијата : .Секоја зона има звучник излезни терминали со опции за 4 ohm, 8 ohm, 16 ohm, 70v, 100v излез.5" Woofer со Полипропилен конус и пена опкружувачки обезбедува јасна mids и падови, ABS за вбризгување на пластични професионални кабинет, 13mm PEI Купола tweeter за кристално јасни високи фреквенции, Зачестеност Одговор : 56 Hz – 20 Khz, Чувствителност : 87d B, 8 Ohm RMS Моќност Ракување : 45w, Монтажни евра блок говорникот терминали за лесна инсталација. 4 ohm RMS моќност : 4 x 110 W RMS.Вграден Bluetooth 5.Боја : Бела.Поддржува multi зона инсталации користење 70 volt, 100 volt, 16 ohm, 8 ohm, и 4 ohm звучници поставени прозорци. 19" rack mountable (отстранлив рек загради).Карактеристики на ПЕН-65 T Бела : Rockville ПЕН-65 T Бела 6.98% (@ 4ohm излез 2 Vrms @150 Hz).Моќ Барања : 120 V / 50-60 Hz или DC24v.5" 70 V Виси Pendant Говорникот Комерцијални/Ресторан.0 чип овозможува аудио стриминг со матрица за доделување на било зона(s), USB влез да се игра аудио зачувани на усб со матрица за доделување на било зона(s) (32gb макс).Пакетот Вклучува : .Изградена во 70 V трансформатор со избор допрете : 20w, 10w , 5w, Боја : Бела, Тежина : 6 Lbs секој, Кабинет димензии : 8.Тежина : 6 Lbs секој. (1) Rockville РОК МАТРИЦА 4 Зона 70 Volt Комерцијални Засилувач+Матрица Source Routing(16) Rockville ПЕН-65 T Бела 6.Моќ Кабел.БАС и Треперат контроли.0 чип овозможува аудио стриминг со матрица за доделување на било зона(s). 8 ohm RMS моќност : 4 x 110 W RMS. (16) Rockville ПЕН-65 T Бела 6.Пат Било Извори на Било Зони.Вграден вентилатор за ладење на системот чува компонента кул на сите времиња.Сирената на текст. 19" rack mountable (отстранлив рек загради), Изградена во 1w monitor звучник ви овозможува да слушате репродукција на било зона, 100 volt RMS Моќност : 4 x 110 W RMS, 70 volt RMS Моќност : 4 x 110 W RMS, 4 ohm RMS моќност : 4 x 110 W RMS, 8 ohm RMS моќност : 4 x 110 W RMS, 16 ohm RMS моќност : 4 x 110 W RMS, Изградена во Bluetooth 5.Изградена во 1w monitor звучник ви овозможува да слушате репродукција на било зона.5" 70 V Виси Pendant Говорникот Комерцијални/Ресторан.Изградена во граничник и клипинг индикатор.Монтажни Рек планината уши. (2) ¼" TRS влезови.5 W, 100 V Моќ Опции : 20 W, 10 W, 5 W, 8 Ohm моќ ракување : 45w. 16 ohm RMS моќност : 4 x 110 W RMS.Посебна контрола на јачина на звук за MIC1/LINE1, MIC2/LINE2, MIC3/Line3,MIC4/LINE4/MP3 влезови. (1) Rockville РОК МАТРИЦА 4 Зона 70 Volt Комерцијални Засилувач+Матрица Извор Рутирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста