• Новак
Одговор 2022 Младите Syncron Џерси - Merge (Голема) (Црно/Бели)

Одговор 2022 Младите Syncron Џерси - Merge (Голема) (Црно/Бели)

Оценка на стоката:
DEN 726.96

Достапност
Производот е достапен

Одговорот го прави опрема за велосипедисти толку мали, што некои од нив мора да научат како да се зборува пред тие да можат да ги кажам за тоа колку добро се вклопува!Дури и ако не сте повисоки од оваа линија ние се уште ќе комплет со најдобра опрема во светот.Родителите и младите возачи имаат долго цени се вклопуваат и трајност на Syncron Младите линија.Про-rider-потомство Винсент Wey и татко ми даде нова линија две големи и две мали палците нагоре за изработка на голема фитинг опрема работат уште подобро.Перформанси на влага-wicking ткаенини.Исчезнат-слободен sublimated графика.Авто-ткаенина јака.Се водат полиестер ракави.Младите mo.Одговорот го прави опрема за велосипедисти толку мали, што некои од нив мора да научат како да се зборува пред тие да можат да ги кажам за тоа колку добро се вклопува!Дури и ако не сте повисоки од оваа линија ние се уште ќе комплет со најдобра опрема во светот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста