• Новак
Моб WH01X27954 за Миење Капак Заклучување Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Дел

Моб WH01X27954 за Миење Капак Заклучување Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Дел

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Овој Дел Број WH08 X32697 заменува WH08 X31577, WH01 X24114, WH01 X26114, WH01 X27954. За подлошки со метални капаци употреба на бела напаѓач и бели рамки, за подлошки со стакло капаци употреба на сива напаѓач и сива рамки.Ова е Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) делови!Ова заклучување на капак (дел број WH01 X27954) е за подлошки.Заклучување на капак WH01 X27954 спречува миење капакот од отворањето во текот на миење циклус и се вртат циклус.Отстранете за миење пред да ја инсталирате овој дел.Се носат на работа ракавици за заштита на вашите раце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста