• Новак
AGR8T Наставник Алка Среќа Слон Дипломирањето Подароци Наставниците Растителни Семиња Кои Растат Засекогаш Наставниците Ден

AGR8T Наставник Алка Среќа Слон Дипломирањето Подароци Наставниците Растителни Семиња Кои Растат Засекогаш Наставниците

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Наставник Алка Среќа Слон Дипломирањето Подарок Наставниците Растителни Семиња Кои Растат Засекогаш Наставниците Ден На Жените И Мажите.Доаѓаат Со Бесплатен Мода Накит Торба,Креативен Дизајн,Одличен подарок идеја.Подготвени За Давање.Одлични Подароци За Наставник на Наставниците Ден,Роденден,Терминот Започне,Терминот Повеќе,Божиќ Ден,Нова Година,и Друга Прилика.Љубовта Помеѓу Наставникот И Учениците Е Засекогаш.Материјал:Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик, Големината е Прилагодлив,Направени за да ги Собере Повеќето Возрасни Зглобовите;Pendant Големина на : 0.98*0.98*0.06" Бисер Големина : 0.3".Одлични Подароци На Наставник!Бренд : AGR8 T Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Состојба : Нова Прилика : Божиќ ден,Подарок За Мајка Ден,Роденден,Денот на Благодарноста,Семеен собир,Вечера,Коктел забава,Ноќен Клуб Маскарада Пакет : Free Мода Накит Торба Пакетот вклучува : 1 x Закачам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста