• Новак
3PCs Наставник Алки Наставник Благодарност Подароци Наставник Накит Дипломирањето Подароци За Наставниците Нараквици

3PCs Наставник Алки Наставник Благодарност Подароци Наставник Накит Дипломирањето Подароци За Наставниците Нараквици

Оценка на стоката:
DEN 311.52

Достапност
Производот е достапен

Доаѓа со Yee Qin сомот накит бренд подарок торба!Подготвени за давање!Специјален дизајн за вашите сакани наставници!!.Се продаваат во собата на 3pcs, и има толку многу стилови : Што е потребно големо срце да учат малку умови/Наставниците растителни семиња кои растат засекогаш/голем учител е тешко да се перка и невозможно да се заборави/ви Благодариме за правење на разлика во животот на студентите/Учат на љубов инспирира, и така натаму.На pendant е изработен од нерѓосувачки челик.Нерѓосувачки челик има убав тежина, и тоа е исклучително издржлив метал.Тоа е противалергиски, и тоа ќе не ' рѓа, промена на бојата или оцрни.На приврзоци се рачно полирање на двете страни, направете го тоа многу shinny.Нека тоа посебно наставниците знаеш колку те сакам нив, со овој уникатен подарок.Дипломирањето Подароци Назад на Училиште Подароци Роденденски Подароци Празник Подароци за наставниците од учениците, благодарност подароци за да го прикажете вашиот благодарам.Yee Qin 3 PCs Наставник Алки Наставник Благодарност Подароци Наставник Накит Дипломирањето Подароци за Наставниците Нараквици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста