• Новак
DOITOOL 2 Поставува Т - Песна Менгеме Заменик Задржете Стеги Машини за Одредување на Клипот на Т - Слот Менгеме Делови за Столарски Машини Алатка

DOITOOL 2 Поставува Т - Песна Менгеме Заменик Задржете Стеги Машини за Одредување на Клипот на Т - Слот Менгеме Делови

Оценка на стоката:
DEN 309.36

Достапност
Производот е достапен

Т - песна, задржете се стега може да им помогне на столарија во различни околности за стегање, вклучувајќи дијагонала сечење, бразда, заеднички, широк агол и акутна агол.Усвојува прецизност производство за подобрување на стабилни карактеристики и висока сигурност.Задржете се стега користи премиум железо материјал, кој го донесува голема процеси.Затоа, тоа е, е издржлив, има долг животен век и не е лесно да се оштетат.Се применуваат стегање притисок никаде на Т‑слот и Т‑патеката каде што Т‑слот и Т‑песна безбедно да се инсталира.Слајд во мрежата на T‑песна и брзо да ја поправите тоа вртење на рачката.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен Т - песна менгеме?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални Т - песна стегачот мора да ги задоволат вашите потреби.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Димензии : 4. 80 X4. 80 X3. 00cm/ 1. 89 X1. 89 X1. 18in.- Боја : Црна и сребрена.- Материјал : Пластични и железо.Пакет Вклучувајќи 2 x се справува со 2 x T - тип завртки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста