• Новак
Yamazaki Дома Rin Круг Корпата За Ѓубре, Под 5 Литри, Црна

Yamazaki Дома Rin Круг Корпата За Ѓубре, Под 5 Литри, Црна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Not_applicable.Корпата за ЃУБРЕ : Ова ѓубре може да има отворена дрвени капак за да додадете топлина за модерен дизајн и помага да се задржи ѓубре надвор од приказот.Компактен, мал дизајн им овозможува на кошница да биде поставен во купатило, кујна, спална соба, канцеларија и повеќе.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : модерниот изглед на Yamazaki е наменета за да одговараат на вашите дома декор со лесна и воздушеста дизајн.Можат да се направени од елегантен, метал и челик и дрво материјал.Добиете оваа суштинска простор saver за лесен пристап во текот на денот.ФУНКЦИОНАЛНА : Овој тенок wastebasket вклучува скриени внатрешни работи прстен да се одржи пластични лагер торба во место под отстранлив дрвени капак за лесно отстранување на ѓубре.ДИМЕНЗИИ : Овој производ е 9.1 x 9.1 x 11 инчи.Ѓубре може да е достапен и во црна и бела боја.Капацитетот е 1.85 литри или 7 литри.БРЕНД : Yamazaki носи мислата и креативност да секојдневните предмети, преку дизајн инспириран од животот во Јапонија.Објектите креирани со посебно внимание на едноставноста, практично, квалитет и заштеда на простор.На Rin Круг Челик 1.85 Галон корпата за Ѓубре од Yamazaki е тенок wastebasket и вклучува скриени внатрешни работи прстен да се одржи пластични лагер торба.Отворен дрвени капак додава топлина за модерен дизајн и помага да се задржи ѓубре надвор од приказот.ЧЕЛИК корпата за ЃУБРЕ : Едноставен, стилски, и кој се отстранува и дрвени капак, ова Yamazaki Дома корпата за ѓубре ја подобрува оркестарот во секоја соба во вашиот дом, нудат модерна ги преземе за домаќинство основни.КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН : Во прилог на дрвени капак, ова ѓубре може да има скриени метален прстен кој помага да се скрие грозен кеси за отпадоци.Заврши пластични кеси или кеси за отпадоци околу прстенот пред поставување во корпата за ѓубре.Потоа ставете капак на се за целосно сокриени изглед без да се грижите за торба лизгање надолу.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста