• Новак
D&D PowerDrive D826-14M-193 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive D826-14M-193 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

Оценка на стоката:
DEN 11323.92

Достапност
Производот е достапен

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.D826-14 M-193 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D826-14 M-193 Појас Тип D14 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 32.52 826 Врвот Ширина 7.6 193 Појас Длабочина 0.583858268 14.83 Материјал Neoprene Заб Профил D14 M.Произведено во Кина.D826-14 M-193 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D826-14 M-193 Појас Тип D14 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 32.52 826 Врвот Ширина 7.6 193 Појас Длабочина 0.583858268 14.83 Материјал Neoprene Заб Профил D14 M.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста