• Новак
Мојот Камион Мојот Начин Хибрид Тело Страна Калапи Уреденост (Одговара) Тојота Тундра Двојна Кабина 8.1' Кутија 2007-2021 | Ексклузивни Хибрид Заврши! | Луксузен Вратата З

Мојот Камион Мојот Начин Хибрид Тело Страна Калапи Уреденост (Одговара) Тојота Тундра Двојна Кабина 8.1' Кутија 2007-2021

Оценка на стоката:
DEN 732.00

Достапност
Производот е достапен

Автомобилската ОЕМ Квалитет (IATF 16949) и 100% Вистински 3 M Лепило; Вграден да Трае!; Телото Страна Украси се изградени според највисоките стандарди за квалитет и со високо-квалитетни 3 M лента.Едноставна Инсталација; Карактеристики DIY Кора 5-годишна гаранција.Отпор на долготрајна изложеност на сончева светлина, raining или атмосферски.Прв На Пазарот Ексклузивни Заврши!Хибрид-Chrome на Вистински Црна Карбонски Влакна.Токму Мери и Инженерните : Ширина : 2.2 Инчи.Пред Вратата Должина : 940 мм, Задната Врата Должина : 640 мм, Пакет на 4 Парчиња (2 Предни И 2 Задни Врати).мојот камион мојот начин Хибрид-Chrome на Вистински Црна Карбонски Влакна на Телото Страна Калапи Уреденост (Одговара) Тојота Тундра Двојна Кабина 8.1' Кутија мојот камион мојот начин тело страна украси ефикасно да се замени со благи изгледот на вашето возило со повеќе луксузни еден.Овие парчиња соодветно надополнување на телото дизајн и акцент линии на вашето возење.За да одговараат на различните возила и корисникот вкусови, тие се достапни во голем избор на сопствени дизајни, големини и бои.мојот камион мојот начин тело страна украси се намали за да се потврди прецизна одговара за секое возило.Овие украси се конструирани со користење на врвот-квалитетни материјали.Она што е уште поважно, овие украси се земе само неколку минути да се интегрираат на вашиот автомобил или камион.Нема да има потреба за комплексна алатки или процедури како овие украси функција 3 M акрилик пена лента што sturdily обезбедува на вашиот возење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста