• Новак
Coshar Лизгачки Бања Вратата Knob Едноставна Туш Екранот се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Back-to-Back Стаклена Врата Копчиња Замена (Бела)

Coshar Лизгачки Бања Вратата Knob Едноставна Туш Екранот се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Back-to-Back Стаклена Врата

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Материјал : вратата knob, направени од не ' рѓосувачки челик, не рѓа.Полиран хром изгледаат сосема малку, не се имате било остар раб.Лесен за Инсталација : Ударна дупка за вашата стаклена врата, а потоа се стегне се справи со knob со завртка.Големина : 7x3cm/2.8"x1.2"(H*D); Боја : Бела.Оваа туш екран knob погодни за стаклена врата дебелина помеѓу 4-12mm.Опремени со пластични дихтунзи за да се заштити вашата чаша од гребнатини.Се користи за : Туш Врати, Стаклени Врати, Канцелариски Врати, Лизгачки Врати и Слично.Нашата цел е да ги задоволат вашите потреби.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем.Спецификации : Име на Производ : Туш Вратата Копчиња Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Бела Големина : 7x3cm/2.8"x1.2"(H*D) Пакет Содржина : 1 x туш вратата knob Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm грешки во мерењето.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ветување за наплата или да го замени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста