• Новак
Синџир Линк Портата Поблиску, Briidea Автоматско Портата Поблиску, Прилагодлив Затворање Напнатост, Работи Одлично за Секој Синџир Линк Врата До 4 Метри Широк (Сребро)

Синџир Линк Портата Поблиску, Briidea Автоматско Портата Поблиску, Прилагодлив Затворање Напнатост, Работи Одлично за Секој

Оценка на стоката:
DEN 783.60

Достапност
Производот е достапен

ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАТВОРАЊЕ НАПНАТОСТ : Целосно прилагодливи затворање напнатост, која може да се прилагоди според вашите потреби.Се вклопува десно или лево замав гејтс.ЗДРАВ & ТРАЈНИ : Премиум портата поблиску, од нерѓосувачки челик материјал, анти- ' рѓа и отпорен на корозија, цврсти и издржливи.КОМПАТИБИЛНОСТ : Оваа автоматско портата поблиску се вклопува 2" за да 2-1/2" со дијаметар од портата мислења и 1-1/4" да 1-5/8' дијаметар портата рамка цевки, работи одлично за било Chainlink врата до 4 метри широк.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Лесна инсталација, идеален за синџир линк гејтс, на само неколку минути за да може да биде инсталирана успешно, заштедите вашето време и напори.ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ?Можете да уживате во нашата прва класа на услуги со слободни наплата без причина, 2-годишна гаранција и 24-часовна поддршка за клиентите.Опис на производот : Нашата briidea само затворање на портата пролет ви овозможува да ја затворите вашата порта автоматски.Целосно прилагодливи затворање тензија го прави дизајнот на вратата поблиску повеќе user-friendly.Лесно да се инсталира, заштедува време и напор.Бара минимум простор од 1-7/8" помеѓу портата и пост.Карактеристики-Прилагодливи затворање тензија дизајн-Идеален за било која синџир линк портата-Одговара права или лево замав гејтс-се Вклопува 2" за да 2-1/2" со дијаметар од портата мислења и 1-1/4" да 1-5/8" дијаметар портата рамка цевки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста