• Новак
Микро Мини Изградба Возила – Сет од 5 Играчка Автомобили и Камиони за Деца | Сензорни Корпа за Момчиња | Багер Булдожер Депонија Камион Цемент Миксер | Free Wheeling со Под?

Микро Мини Изградба Возила – Сет од 5 Играчка Автомобили и Камиони за Деца | Сензорни Корпа за Момчиња | Багер Булдожер

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

РАБОТНИ ДЕЛОВИ : Возила се создадени со многу детален дизајн и вистински работи тркала - само како вистинска возила. 5 МИНИ ВОЗИЛА : Посебни пет пакет вклучува Депонија Камион, Пред Loader, Цемент Миксер, Булдожер и да се Багер.Децата може да игра поединечно или со пријатели.СУПЕР КОНТРОЛА ГУМИ : На treaded гуми навистина се вртат, подобрување на имагинативна игра.Подгответе се за супер непречено возење.ИМАГИНАТИВНА ИГРА : Возила се совршено големина за малку раце.Одлично за претендираат игра и градење важно моторни вештини.СОВРШЕН ТОРТА TOPPER : Совршен за било изградба тематските партија украси, торта toppers или сензорни бин додаток.Земете на roughest изградба работни места со MAXX копаат возила!Изберете од депонија камион, Пред loader, цемент миксер, булдожер или багер.Не само што изгледа ултра-реални, овие возила, исто Така, имаат подвижни делови за повеќе да се забавуваат, реална игра.Совршено големина за малку раце, овие играчка возила навистина се тркалаат.Дизајниран со трајни изградба и висок квалитет на стајлинг за време на изведба.Возила кои се големи големина на партија услуги или за патување во автомобил.Основана во 2012 година, Сончеви Денови Забава, ДОО се состои од главна група на играчка индустрија ветерани со мисијата на ширење на сонце преку традиционалните, креативни игра.Нашиот фокус е да се подобрат искуството на потрошувачите со цел да се прошири на децата фантазија и да ги поттикнат нив да го исклучите и да игра.Во Сончеви Денови, секоја играчка е дизајниран со безбедноста на ум.Сите од нашите играчки се темелно тестиран за да се исполнат највисоките стандарди е можно.Ние стоиме зад нашите супериорен квалитет и сакате да се обезбеди целосно задоволство.Ако имате какви било проблеми, ве молиме да стигнеме до нашиот тим, па ние може да го направи тоа право.Не само што изгледа ултра-реални, овие возила, исто така, имаат подвижни делови за повеќе да се забавуваат, реална игра.Совршено големина за малку раце да уживате.Плус овие играчка возила навистина се тркалаат, само притисни го очекуваме и на четири тркала се движат заедно за непречено возење!Многу забава за двете затворен и отворен игра.Дизајниран со трајни изградба и висок квалитет на стајлинг за време на изведба.На подвижни делови помогне да се обезбеди часа на забава за децата.Тие можат да се рекреираат на нивните сопствени градилиштето и ги собереш или транспорт други играчки, нечистотија, карпи, и многу повеќе!Помогне да се изгради важно моторни вештини преку забава игра претендираат.Се препорачува за возраст од 3+.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста