• Новак
umu Изградба Играчка Автомобили 7 КОМПЈУТЕРИ Дрвена Детска Мини Возила за Години, Компатибилен да Томас Воз Играчки Железница и Големите Брендови, Најдобро за 3 до 5 г

umu Изградба Играчка Автомобили 7 КОМПЈУТЕРИ Дрвена Детска Мини Возила за Години, Компатибилен да Томас Воз Играчки Железница

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

МАТЕРИЈАЛ & КОМПОНЕНТА : UMU Играчка автомобили се направени со ВИСТИНСКИ буковата, Ова дрвени инженеринг возило вклучува Булдожер, Патот и Виси камион, Мотокар, Ископ камион, Утовар и цемент камион со некои модел бетонски столбови.ГЕНЕРАЛНО ПРИМЕНЛИВ ЗА ГОЛЕМИ БРЕНДОВИ : Сите парчиња од дрвена конструкција камиони поврзете совршено со Thomasthe воз поставите Железничкиот Систем, Живост, Mellisa и Даг, Kidkraft, Imaginerium, Диригент Карл, Максим Дрво, Chuggington Железничката, и да Умре Фрлија Гордон Возови.ПОДАРОК СЛУЧАЈ & ВРВОТ ДЕКОРАЦИЈА : Секој камион играчки е украсен во детали и шарени, Доаѓа во прекрасен Приказ и Складирање Деликатна Подарок Кутија.ЕДУКАТИВНИ ИГРАЧКИ ЗА ГОДИНИ : UMU децата изградба автомобил подесување ќе ги мотивира имагинација и подобрување на боја за признавање, исто така промотивен во ПОЧЕТОКОТ на УЧЕЊЕ, како и МОТОРНИ ВЕШТИНИ".UMU ГАРАНЦИЈА & ВЕТУВАЊЕ : Вашето задоволство е наша врвниот приоритет, Ако не сте задоволни со било кој од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се обезбеди целосна наплата или замена, нема проблем.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста