• Новак
Moyeno Покачена Мачка Сад Куче Чаши Сет, Покрена Милениче Двојно Чинии за Храна и Вода, Автоматски Вода Фидер Фармацевт, Мачка Јадења за Мали Средни Големи Мачки Кучињ?

Moyeno Покачена Мачка Сад Куче Чаши Сет, Покрена Милениче Двојно Чинии за Храна и Вода, Автоматски Вода Фидер Фармацевт,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

АВТОМАТСКО ВОДА ФИДЕР - дизајн на св принцип се користи за снабдување со вода автоматски и одржување на стабилно ниво на водата.Голем капацитет на 20oz е доволно за домашни миленици да се пијат за 2 дена.ДВОЈНО ЧАШИ ДИЗАЈН - Ова зголемено домашно милениче сад во собата има 2 чаши за хранење и храна и вода, кој е совршен дома, отворено и патување итн.НАМАЛУВАЊЕ на ВРАТОТ ТОВАР - 15°навалите и 2 инчи покрена стојат дизајн заштита на домашни миленици' грлото на пршлени и ги прават да се чувствуваат поудобно кога јадење и пиење.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & се СОБЕРАТ - мачката садот се отстранува и лесно да се мијат и удобен за да додадете храна и вода.Детални чекорите за инсталација се прикажани во левата слики.ОДГОВАРА МИЛЕНИЦИ ВО РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ - Ова го покрена пет чаши собата е погоден за мали, средни и големи мачки и кучиња : малата големина одговара на мали средни мачки и мали кучиња, голем големина одговара на средно големи мачки и кучиња.ДВОЈНО ЧАШИ DESIGNThis зголемено домашно милениче сад во собата има 2 чаши за хранење и храна и вода, кој е совршен дома, отворено и патување итн.АВТОМАТСКО ВОДА SUPPLYThe дизајн на св принцип се користи за снабдување со вода автоматски и одржување на стабилно ниво на водата.Голем капацитет на 20oz е доволно за домашни миленици да се пијат за 2 дена.ПРАВИЛНАТА ИСХРАНА POSTUREThe уникатен дизајн на 15°навалите и 2 инчи покрена штанд ќе се намали притисокот на вашите миленици и да се намали нивната вратот товар и промовира здравјето на дигестивниот систем.ОДГОВАРА МИЛЕНИЦИ ВО РАЗЛИЧНИ SIZESThis покрена пет чаши собата е погоден за мали, средни и големи мачки и кучиња : малата големина одговара на мали средни мачки и мали кучиња, голем големина одговара на средно големи мачки и кучиња ЛЕСНО ДА се МИЈАТ & CLEANThe покачена мачка садот се отстранува и лесно да се мијат и удобен за да додадете храна и вода.ПРОИЗВОД DETAILSSmall големина : 9.3" x 5" x 8.1"Големи димензии : 10.5" x 6.2" x 8.1"Тежина : 1.4 pounds Color : Бела / Сино / Розова / Зелена INSTALLATION1. Пополнете шише со вода и стегнете капа.2. Тока шише, во шишето слот и таа има за цел на вода штекер.Притиснете нежно.3. Водата течи додека го стабилизира нивото на водата и автоматски се прекинува.4. Усогласување на два фиксни точки на грбот на сад со сад слот.Стави тоа во сад слот.ПАКЕТ CONTAINS1 x покачена пет чаши сет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста