• Новак
BaeBlu Органски Поставување во Прав, се Прошири Шминка Носат Време, се Минимизираат Нафта и Порите, Чиста Медиум

BaeBlu Органски Поставување во Прав, се Прошири Шминка Носат Време, се Минимизираат Нафта и Порите, Чиста Медиум

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

КОНТРОЛА на НАФТА ИЛИ намали ПОРИТЕ со овој проѕирен ултра-фини и лесни прав.ДРЖЕТЕ ШМИНКА ВО МЕСТО, да се користат како завршна прав по примена на шминка да ја прошири својата носат-време!.УБАВА MATTIFYING во ПРАВ, без лоши работи - НУЛА talc или вештачки адитиви.Направени со сертифицирани ОРГАНСКИ и СИТЕ ПРИРОДНИ состојки - НУЛА вештачки бои, конзерванси или мириси.Направени во САД, вегетаријанци, суровост-слободни и глутен-бесплатно во прав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста