• Новак
Acorn женска Спа Слајд Пантофли, Прав Сина, 8-9 Широк НАС

Acorn женска Спа Слајд Пантофли, Прав Сина, 8-9 Широк НАС

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

60% Полиестер, 40% Најлон.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Класичен спа пантофли - Супер меки кадифен тери куќа пантофли во класичен open-пети слајд дизајн за сите-година носат удобност; Пропадна-отпорни, водоотпорна солиден единствена обезбедува внатрешна одлична за дом, канцеларија, училиште, болница, патување, затворен простор, на отворено.Големината и Грижа - Мал (5-6), Средна (6.5-7.5), Големи (8-9), X-Large (9.5-10.5).Достапни во широк paints во Црно, Прав Сина и Taupe во S, M, L, XL.Лесно нега : Машина за миење и сува.Разноврсна стил транзиции од куќа до бањата да патуваат и е совршена за жените од сите возрасти и начин на живот.Нега : Машина за миење ладно; се исуши.Направи секој ден spa во текот на денот со Acorn Жените Спа Слајд.Слоевит во кадифен тери мекост, Спа Слајд pampers нозете ваши во Облак Контура мемориска пена, технологијата со пета и лак поддршка, без разлика дали вашите нозе се релаксирачки или во движење.Во затворен простор и на отворено, пропадна-отпорни, водоотпорна единствена обезбедува трајност од куќа до бањата да après авантура.Секој Спа Пантофли е изграден како decadent слој торта.Фондацијата е дебел ултра-премиум multilayer insole.Нашиот брз-обнова мемориска пена е поддржана од лиен footbed дека cradles контура на ногата за совршено се вклопуваат дизајниран да трае и трае.Нејзините сите прелиена со мрзнување на кадифен, супер меки тери.Нашиот спа влечки како мало парче од рајот на нашите специјален рецепт за врвен комфор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста