• Новак
Сечење на Врвот на Резервоарот Блузи, за Жени Жени Лето Длабоко V Вратот Вест Kink Еластична Чипка Ракави Оглавник Врвот

Сечење на Врвот на Резервоарот Блузи, за Жени Жени Лето Длабоко V Вратот Вест Kink Еластична Чипка Ракави Оглавник Врвот

Оценка на стоката:
DEN 96.96

Достапност
Производот е достапен

ღStyle : Екипажот вратот,V вратот,без Ракави резервоарот блузи, тренингот активни јога блузи лето лабава одговара tee ,модерно и стилски.Двоен Прстен затворање.Рака Мие Само. ღMatch : Жените Секојдневен Маици Пар со Различни Фармерки, Здолништа, и Leggings за Моден Изглед. ღOccasion : Оваа Секси Cami Совршен за Повик, Партија, Клуб, Канцеларија, Училиште, Дневен и Летото Носат. ღFeatures : Секси о вратот, без ракави, шарени, лабава се Вклопуваат и солидна боја дизајн.жените лето секојдневен лабава v вратот cami вест солидна боја флорални шарени резервоарот блузи без ракави маица, блуза. ღFashion,чисто и шармантен стил Резервоарот Блузи, за жени, 2020 2021 Женска мода Cami Кошула, апсолутно прекрасни стилски.женска блузи без ракави лето резервоарот блузи, за жени cami блуза туника кошули colorblock вест блузи. ღOccasion : Одлично да се носат за отворено,на улица, на работа,секојдневен,дом, партија и било која друга посебна прилика.Одговара совршено со панталони, фармерки, здолништа или сандали!Основните, едноставно, слатки и женствени.резервоарот на врвот за јуниори американското знаме кошула жените црвена бела и сина резервоарот врвот жените активни се носат на врвот на жените плус големина графички резервоарот блузи, за жени леопард кошули за жените се врзуваат боја резервоарот врвот merica резервоарот врвот жените се вклопуваат врвот леопард печати плус големина блузи, за жени жена активни носете блузи американското знаме тренингот облека на жените меморијалниот ден кошули за жените американското знаме облека на жените лабава одговара тренингот резервоарот блузи, за жени женска вратоврска боја резервоарот врвот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста