• Новак
Куќа Спа Влечки Жени Мажи Пантофли Патување Дома Влечки Мека Мемориска Пена Пантофли Не се Лизга за Хотел Спалната соба Чевли Влечки

Куќа Спа Влечки Жени Мажи Пантофли Патување Дома Влечки Мека Мемориска Пена Пантофли Не се Лизга за Хотел Спалната соба

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Пена единствена.Големина на : Оваа Спа Влечки мажите и жените памук чевли, погоден за мажите и жените, само големината разлика.Жените влечки и мажите влечки-големина M : 10.6 во*4.3 во/27cm*11cm (големина 35-39); големина L : 11.4 во*во 4.5/29cm*11.5 cm (големина 40-45).Ако сакате да се чувствуваат поудобно или треба да се носат дебели чорапи во есен или зима, ние ви препорачуваме купување на поголем големина куќа влечки.Материјал : единствена на спа влечки е материјал кој се користи за патосници, која има добар триење и абење отпор, осигурувајќи дека секој чекор земени ќе бидат стабилни и безбедни.Не оштетување на подот, многу погодна за дрвени или tiled подови.Корални руно во бањата чевли е добра изолација помеѓу нозете и на ладна земја, светлина и без бучава.Специјален Дизајн : полу-поддржани горниот дел е погоден за повеќето нога видови, и на подолг или пократок дома влечки нема да влијае на носењето.Оваа жените дома влечки не прават разлика меѓу левата и десната нозе.И се лизга на дизајн го прави влечки за полесно да се стави на и полетување.Мултифункционален Обновливи Дома Пантофли : Овој дом зимски влечки се погодни за секојдневна домашна употреба или како подарок, погоден за патување со автомобил или со авион, хотел, а исто така погодна за внатрешна играат и учат.Топло Совети : Ова мека патување влечки се многу популарни, но ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста