• Новак
isotoner Жените Потпис X-Слајд Пантофли, Сатен Трим со Мемориска Пена

isotoner Жените Потпис X-Слајд Пантофли, Сатен Трим со Мемориска Пена

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Microterry : 100% Полиестер.Увезени.Синтетички единствена.Микро тери горниот дел со мат сатен уреденост, детално.Мека и пријатна микро тери обвивка.Insole со целосна слој на мемориска пена.Ева пета перница за шок апсорпција.Внатрешна и надворешна TPR outsole.Однесувајте се кон вашите нозе да се убава, женски пантофли дека перници со целосна слој на мемориска пена плус Ева пета перница за шок апсорпција.Машина перат.На крајот на секој ден, ќе се погледне напред reuniting со пријатна топлина и мека, сигурен удобност.Секој пар чевлички доаѓа вооружени со патентирана footbed дека cradles ногата, така што навистина може да се релаксира.Во различни пантофли стилови за да изберете од - слајдови, тери сабо, хип booties и елегантни ballerinas - плус со многу издржливи ѓон за брз отворено патувања во сандачето за пораки или продавницата, овие разноврсна влечки ќе се направи вашите нозе се чувствувам целосен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста