• Новак
AOOF 360° Ротирачки Електрични Коса Салон Curler Алатка Керамички Виткање Железо Стапче (Боја : 13mm)

AOOF 360° Ротирачки Електрични Коса Салон Curler Алатка Керамички Виткање Железо Стапче (Боја : 13mm)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1.30 S брзо топлина-up и ниска потрошувачка на енергија. 2.Може да се користи на сува коса и влажна коса. 3.14 оценки интелигентни температура(80~210℃) контрола. 4.Голем екран, LED дисплеј ви овозможува да гледате на температурата. 5.Со 100% керамички турмалин топлинска цевка, греење е дури и повеќе,Не штети на косата.Боја : Роза red Sizes на барел дијаметар : 9/13/22/25/28/32mm Voltage : 110~220 VPower : 25~60 WCable должина : 2 meters Hair curler должина : околу 37cm/14.57 in Function : Може да се користи на сува коса и влажна коса.Греење Core Материјал : Ceramics Temperature Регулатива : 80 ℃~210 ℃Температура Контрола Опрема : 14 Gears Features : 1.30 S брзо топлина-up и ниска потрошувачка на енергија.2.Може да се користи на сува коса и влажна коса.3.14 оценки интелигентни температура(80~210℃) контрола.4.Голем екран, LED дисплеј ви овозможува да видите temperature5.Со 100% керамички турмалин топлинска цевка, греење е повеќе дури,Нема штета да hair6.9mm / 13mm / 22mm / 25мм / 28mm / 32-милиметри осум различни големини на барел дијаметар на располагање за опција.7.Кабелот за напојување е околу 2 метри и може да биде 360° ротирачки.8.Пред крајот се изолирани и нема да горат вас.9.Со метален држач кој ќе ви овозможи да го стави на table Package се вклучени : 1 x Коса curler.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста