• Новак
totes Титан Компактен Патување Чадор, Автоматско Отворање/Затворање, Морнарица

totes Титан Компактен Патување Чадор, Автоматско Отворање/Затворање, Морнарица

Оценка на стоката:
DEN 623.76

Достапност
Производот е достапен

СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА : Чадор withstands инверзија (флип внатре кон надвор) во правец до 70 MPH.АВТОМАТСКИ ОТВОРЕТЕ го ЗАТВОРИТЕ : One-touch се отвораат и затвораат со клик на копчето.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : Засилен алуминиумска рамка не е само здрав, но е мала тежина, мерење само 15 унци.КРАЈНАТА ДОЖД ЗАШТИТА : Голема крошна лак обезбедува 47 инчи на ветер : заштита.УДОБНО, КОМПАКТЕН И ЛЕСЕН : Доаѓа со складирање ракав и еластична врвка за околу рака за да се овозможи лесно носење, огради да компактен 12.6 инчи во должина.Ергономски се справи со не е лесно да се зафат и задржете.;Произведено во Кина.Боја : Морнарица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста