• Новак
ZZWZM Дедо Мраз Снешко Украси Играчка Кукли Вратата Дрво Виси Децата Подароци за Нова Година, Божиќ Декорација за Насловна Страна (Големина на : Стил 2)

ZZWZM Дедо Мраз Снешко Украси Играчка Кукли Вратата Дрво Виси Децата Подароци за Нова Година, Божиќ Декорација за Насловна

Оценка на стоката:
DEN 4288.32

Достапност
Производот е достапен

УБАВА ВНАТРЕШЕН ИЛИ НАДВОРЕШЕН ДЕКОР.Божиќ Декорација Безличен Кукла Шума Старец Украси.Совршена големина, додавање на некои жива боја за вашето домаќинство, погоден за куќа, партија украс.Тој ќе биде празнична прилог на вашата маса и дома декорација поврзана.Тие се совршен подарок за денот на Благодарноста и Божиќ празник декорација.Екранот насекаде во вашиот дом, на вашата врата, прозорци или опфатени отворено локации.Божиќ Декорација Безличен Кукла Шума Старец Украси.Совршена големина, додавање на некои жива боја за вашето домаќинство, погоден за куќа, партија украс.Тој ќе биде празнична прилог на вашата маса и дома декорација поврзана.Тие се совршен подарок за денот на Благодарноста и Божиќ празник декорација.Новиот Божиќ тема дизајн го прави совршен како Божиќ, свадби, партија украси, и исто така одлична за домашни и канцелариски оркестарот, итн.Практичен и нежна.Изберете една и да се направи вашиот Божиќ партија полна со новина и жив празнична атмосфера.Совршена големина за да додадете забава живописни бои во вашиот дом.Донесе силна Божиќ празнична атмосфера за вашето семејство, совршен за Божиќ декорација.Количина : 1 PCType : Божиќ Декорација Supplies Material : Cloth L Големина : 40x13cm Product вклучуваат : 1 x Божиќ Кукла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста