• Новак
1999 CVS Ограничено Издание на Чарли во Кутија Божиќ Украс од Рудолф и Островот на Misfit Играчки

1999 CVS Ограничено Издание на Чарли во Кутија Божиќ Украс од Рудолф и Островот на Misfit Играчки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Чарли во Кутија Божиќ Украс.Од Рудолф и Островот на Misfit Играчки Серија.прибл. 2 1/2" висока.Ограничено Издание направени од страна на Enesco за CVS Аптека продавници во 1999 година. Веќе не се достапни во продавниците.Не се Играчка.За декорација само.Чарли во Кутија Божиќ украс.Од Рудолф и Островот на Misfit Играчки серија.Прибл. 2 1/2" висока.Ова е Limted Издание на Изборот украс направен за CVS Аптека продавници од страна на Enesco во 1999 година и веќе не е на располагање во продавници.За декорација само.Не се играчка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста