• Новак
Foraineam 2-Pack Dual-лонци Дизајн Виси Кошница Planters Само-Наводнување Затворен Отворено Растенијата & Цвет Виси Садови со Drainer и Синџирот, 2 Size Избрани

Foraineam 2-Pack Dual-лонци Дизајн Виси Кошница Planters Само-Наводнување Затворен Отворено Растенијата & Цвет Виси Садови

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

◆ Природни Плетен-стил на Изглед : Привлечни ткаени изглед и текстура која е многу слична на вистински ратан и заоблени дизајн со класичен боја го прави совршена декорација за затворени простории или на отворено. ✿ Пакет Содржина : Дојде со 2 виси кошница planters (1 голема + 1 мала) Секоја се состои од следните делови : ◆ 1 x внатрешна тенџере ◆ 1 x надворешниот ткаени кошница ◆ 1 x тројна синџир закачалка ◆ 1 x дренажа plug ◆ Забелешка : растенија за демонстрација цел само, не се вклучени✿ Спецификација за Производ : ◆ Голем една : 10. ★【Dual-лонци Дизајн со Авто-наводнување Резервоарот】- внатрешниот тенџере со пребивање drainer овозможува вишокот на вода се добие преку.Може слободно да се става под пламнал сонцето.Секој Доаѓа со дренажа приклучок за префрлување помеѓу внатрешна или надворешна употреба.1" висина (x 26cm 15.5 cm); Синџир Должина : 15" / 38cm ( не вклучуваат должината на кука) ◆ Боја : Кафе браун ◆ Материјал : Полипропилен✿ Широк Апликации : ◆ Погодна за двете внатрешна и надворешна употреба ◆ Идеален за дома, канцеларија, градина декорација и саден ◆ Совршен за живеење цвет, трева, кактус, вкусен е садење ◆ исто така, Може да се користи за да се одржи лажни дрвја и растенија, за декорација ✿ Клучни Карактеристики : ◆ Dual-лонци Дизајн : Внатрешниот тенџере со пребивање drainer & надворешниот ткаени кошница дизајн има двојна функција, не само да се избегне вишокот на вода скапува коренот, но, исто така, им помогне на складирање на водата и да се спречи вашиот растенија од сушата.★【Две Различни Големина】 - Пакетот вклучува 2 различни големина на баскет planters.Елегантен и стилски, не rusting, не пилинг, не denting, не исчезнува но око-фаќање, одличен избор за вашата убави цвеќиња и растенија.Идеален за повеќето живеат цвеќе, трева, вкусен, кактус' садење или дури и одржување лажни растенија за декорација. ◆ Само-наводнување Резервоарот : Кој само-наводнување резервоар за да се спречи над или под наводнување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста