• Новак
NHZ Виси на Растенијата Носителот, Тенџере Држач за Пропелер 3 Pack, Железо Уметност Виси Корпи Цвеќе - Закачалка Виси Кошница за Патио Балкон Тремот или Ограда Planters се ?

NHZ Виси на Растенијата Носителот, Тенџере Држач за Пропелер 3 Pack, Железо Уметност Виси Корпи Цвеќе - Закачалка Виси

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Елегантен цвет тенџере,Уметничкиот допир,Одлична за патио, тремот, балкон, градина, железнички, оградата и повеќе.Виси на растенијата стојат додава декоративни допир и создава цврстата поддршка за вашиот potted растенија.На здрав челична конструкција ќе трае со години, и боја ќе се подобрат вашите растенија.Можете да изберете од три бои, и може да одговараат на вашите омилени боја според вашата градина.Додека украсување на градината, исто така, го одликува луѓе расположението, пријатен за око.Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста