• Новак
4 Пакет Круг Виси Оградата Planters, Цвет Тенџере Носители, Метал Тенџере Растенијата Кошница, Полица контејнери за Внатрешна и Надворешна употреба (Црна)

4 Пакет Круг Виси Оградата Planters, Цвет Тенџере Носители, Метал Тенџере Растенијата Кошница, Полица контејнери за Внатрешна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Ова железо уметност цвет тенџере носителот има анти- 'рѓа слој, кои не е лесно да' рѓа, овие се трајни производи за долгорочна употреба.Погоден за : виси На оградата колонист цвет тенџере држач е Погоден за балкон, патио, тремот, градина, железнички, оградата и повеќе.Повеќенаменски : Овој цвет тенџере застане е совршен за воздух растенија, succulents и други микро пејзаж, или свадба оркестарот.Декорација : Елегантен и уметнички тркалезна форма, тие се лесно да се откажам од балкон ограда,нашиот цвет тенџере носител е ремек-дело на уметнички за дом и градина оркестарот организатор како декоративни цвет држачот.Лесно да се соберат : Тие се лесно да се соберат, не треба било хардвер или алатки, само висат на палубата, ограда или тремот огради.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста