• Новак
Oecumenical Верзија (Црна), Поддршка HDMI & AV & SD & USB & VGA, 1280x720 2400LM Miniskirt LED Проектор Домаќинство Театар (Боја : Црна)

Oecumenical Верзија (Црна), Поддршка HDMI & AV & SD & USB & VGA, 1280x720 2400LM Miniskirt LED Проектор Домаќинство Театар

Оценка на стоката:
DEN 2399.76

Достапност
Производот е достапен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производ вклучува : проектор домаќин + далечински управувач + кабелот за напојување + тројка во еден AV кабел + прирачник + box Input интерфејс : VGA/HDMI/USB/AVFunction : Може да се прочита У диск, скитници тешки диск, SD картичка, AV со DVD, set top box Image големината : 50~130 inches Interface излез : слушалки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста