• Новак
5G WiFi, Bluetooth Проектор NIKISHAP-апарат vx-3 со 300 Display,9500 L Мајчин 1080P Проектор Поддршка 4K за Затворен & Отворено, Компатибилен за ТВ Стап, Видео Игри, HDMI/USB/AV, iOS, Android,Window10

5G WiFi, Bluetooth Проектор NIKISHAP-апарат vx-3 со 300 Display,9500 L Мајчин 1080P Проектор Поддршка 4K за Затворен &

Оценка на стоката:
DEN 4544.88

Достапност
Производот е достапен

Ако вашиот проекторот е скршен во 6 месеци,ние ќе го замени нови една за слободни и ние исто така, обезбеди 3 години професионална техничка поддршка за NIKISHAP-апарат vx-3 WIFI Проектор.И ќе добиете торбичката кога сте го добиле тоа.Проекторот треба да се поврзе на иста WIFI со вашиот паметен телефон.Донесување на принципите на различни искуство за вас.Топло Совет : .Поради говорникот не поддржува Dolby Аудио, ве молиме проверете дали Dolby е вклучено пред користење на проектор.Поради авторски прашања Netflix / Дизни / се забранува играње филмови од проектор, Можете да го поврзете NIKISHAP Wi Fi проекторот со ТВ Стап да се види на Netflix, Hulu, и др.Висока-Брзина 5 G WIFI Функција.Ние препорачуваме најдобрите проекција далечина е 9. 【100% Сервис и Професионална Поддршка】 : Ние ќе нуди 100% услугата за секој клиент. 【Bluetooth Функцијата & вградените Звучници】 : NIKISHAP-апарат vx-3 WIFI Проектор вграден Bluetooth која може да го поврзете вашиот Bluetooth звучник безжична секое време и на пониските во бучава и потрајни од други модели благодарение на напредните вентилатор за ладење технологија.NIKISHAP WIFI Проектор поддршка 4.На NIKISHAP WIFI Проекторот е Bluetooth може да се поврзе со Bluetooth звучници/Слушалки/Звук бар, но не со ТелефониКомпјутери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста