• Новак
4600 Lumens 2020 Видео Проектор HD 1080P Поддршка за Филм Игри ТВ HDMI USB Проектор, TFT LCD Wxga Лаптоп КОМПЈУТЕР Телефон Проектор Задните Таванот Зум за iOS Android Дома Кино Театар Отворе

4600 Lumens 2020 Видео Проектор HD 1080P Поддршка за Филм Игри ТВ HDMI USB Проектор, TFT LCD Wxga Лаптоп КОМПЈУТЕР Телефон

Оценка на стоката:
DEN 7178.40

Достапност
Производот е достапен

Добра Замена за ТВ, Релаксираат Вашите Очи : Ексклузивни Bridgelux LED извор на светлина произведува дифузна рефлексијата на светлината, која е униформност и мека, во споредба со ТВ директна светлина, тоа нема да боли видот после долго време во потрага, можат да се релаксираат на семејството очи навистина, без напрегање на очите повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Уживајте во netflix, Премиерот видео, youtube, игри на големиот екран!.Водечките Гаранција, цел Живот Техничка Поддршка : Софистицирани изработка, елегантен изглед, погоден за секое семејство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста