• Новак
Младата Оптика Службен Кабелот за Напојување Адаптер за DXR8 ПРО Следи Единица НЕ за Камера Единица НЕ за DXR8, Бела

Младата Оптика Службен Кабелот за Напојување Адаптер за DXR8 ПРО Следи Единица НЕ за Камера Единица НЕ за DXR8, Бела

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

За DXR-8 PRO САМО.НЕ се компатибилни со DXR-8. НЕ за Камера Единица.Само компатибилни со Следење Единица (родител единица со екран).Вклучува два кабли : еден USB-приклучок тип кабел со круг-pin главата, а еден ѕид-приклучок адаптер со круг-pin главата.Трошоци и овластувања DXR-8 Следи Единица (не се компатибилни со Камера Единица).Службен Младата Оптика додаток.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста