• Новак
Makita XUX01Z 18V X2 (36V) LXT Li-Ion Brushless Cordless Неколку Бунари Моќ Главата (Алатка Само), EM403MP Четка Машина Прилогот и Т-03866 Извртени Тример Линија, 0.080, Зелена, 175', 1/2 кг.

Makita XUX01Z 18V X2 (36V) LXT Li-Ion Brushless Cordless Неколку Бунари Моќ Главата (Алатка Само), EM403MP Четка Машина

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

BL Brushless мотор испорачува до 9, 700 ВРТЕЖИ во минута. 3-Брзина options (ниска : 5, 700 ВРТЕЖИ во минута, медиум : 8, 200 висока : 9, 700 ВРТЕЖИ во минута) им овозможува на организаторот на натпреварот за брзина на барањето.Брзо се придава на власт на шефот за лесно ракување.Челик се вози во окното за помалку вибрации и подолго опрема живот.Премиум ко-полимер најлон за индустрија-водечки издржливост.Дизајниран за подолг рок време на cordless string trimmers.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста