• Новак
Dgndct Не се Повлече Пес Темперамент—Сите Временски Воздух Мрежа, Мало Куче Темперамент и Поводник Сет,Прилагодливи Мека Поместена Куче Вест, Рефлексивни Милениче Т?

Dgndct Не се Повлече Пес Темперамент—Сите Временски Воздух Мрежа, Мало Куче Темперамент и Поводник Сет,Прилагодливи Мека

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Големина : S】градите дебелина : 11.8-14.6 инчен,Поводник должина : 59in.1 пакет = 1 X куче подигнат + 1 X куче поводник.Ве молиме да се измери големината внимателно и да се споредат со големина на табелата пред купување на овој подарок за вашиот кутре или мачка.Резерва екстра 1inch(3cm) во случај на искористување вест е премногу мал. 【Прилагодливи и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 : Ова куче вест карактеристики 2 брзо ослободување токи, можете лесно може да се стави на и да ги тргнеме нашите миленичиња harness.By прилагодување на 4 ремени околу вратот и градите, што може да се добие прилагодено се вклопуваат и дополнителен раст простор за вашето домашно милениче. 【Не Се Повлече (1.5 М).S - Градите дебелина 11.8 - 14.6 (30 - 37 CM), Вратот дебелина 7.08 - 9.45(18 - 24 CM).М - Градите дебелина 12.9 - 15.7 (33 - 40 CM), Вратот дебелина 9.1 - 11.8(23 - 30 CM).L - Градите дебелина 14.1-18.1 (36 - 46 CM), Вратот дебелина 11.8 - 16.1(30 - 41 CM).XL - Градите дебелина 16.1-20.8 (47 - 53 CM), Вратот дебелина 14.5 - 19.6(37 - 50 CM). 1.Избега Доказ. 2. Нашите вест подигнат е изработен од специјален Полиестер, дише и лесни, погоден за било кој временски услови. 3.Безбедноста концепт за дизајн на градите се подигнат да рамномерно и безбедно да се дистрибуира под притисок околу кучето е на градите, за да се спречи задушување. 4.Брзо сушење и дише mesh ткаенини мембрани, кожа-friendly и удобен. 5. Рефлексивни ленти може да се обезбеди безбедност при одење во текот на ноќта или во раните утрински часови. 6.На 5-нога-долго поводник ти дава релаксирачки простор за одење. 7.нашиот темперамент вест функција 4 начини прилагодливи ремени, добива прилагодено се вклопуваат со простор за раст.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста