• Новак
Одметник Двојна Прилог Отворено Куче се Подигнат од Војаџер | НЕ-се Повлече Пет Одење Вест Темперамент

Одметник Двојна Прилог Отворено Куче се Подигнат од Војаџер | НЕ-се Повлече Пет Одење Вест Темперамент

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Вие исто така ќе ја сакаат 3 M рефлексивни трим кој нуди одлична видливост.- Има поместена воздух мрежа панели за лекување на вашиот pooch да подобрена удобност.Стојат надвор од пакет и да биде одметник, каде и да се шета.Тука се и повеќе причини за љубов на Одметник двојно-прилог темперамент : - 4 прилагодување поени обезбеди сопствени одговара за вашиот pup.ДОБИЕТЕ МЕСТО-ЗА ОДГОВАРА : ве Молиме имајте предвид дека големината НЕ директно одговараат на вашето домашно милениче се одгледуваат или тежина.УДОБНОСТА ТИЕ ЌЕ го САКАМ : Поместена воздух мрежа панели се задржи вашето домашно милениче кул и удобен сите преку.Се СТАВИ крај НА ВЛЕЧЕЊЕ : Со двоен поводник прилози и рачка на задната страна, на Одметник не-се повлече пес подигнат ви дава супериорен во однос на контрола за безбедно прошетки на отворено.Ние сме специјално дизајнирани ова куче вест темперамент за максимална контрола како што истражуваат на големо на отворено.- 2 страна ослободување токи земе расправаме надвор од лизгање на темперамент.БИДЕ ОДМЕТНИК, КАДЕ и да ROAMWhether тоа е зафатен улица на градот или тешки пешачење патека, околу блок или надвор во паркот, на Одметник отворено се подигнат го прави вашето куче одење убеден афера.Ова куче вест подигнат steers јасно на рамениците за unhampered движење.Направени со поместена воздух мрежа и neoprene панели, ова се подигнат спречува chafing и помага во поддршка на вашите pup од сите агли што ќе го освојат вашето следно крстоносните заедно.Голем decal и трим направени со 3 M Scotchlite рефлексивни материјал помага на вашата pup сјај светла во текот на ноќта.- Достапен во 4 големини, за да одговараат на мали, средни и големи куче раси.Со поводник прилог Д-прстен на предната и друго на задната страна, вие не само да се заврши со максимална контрола; исто така обесхрабри вашиот pup од влечење за повеќе пријатно прошетка.Оди напред, го издржат било авантура.Пред да нарачате, прва мерка на вашето домашно милениче со печатење од големината водич, која има за мерење лента.- Засилен ткаенина рачка на задната страна ви дава дополнителна контрола.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : 2 страна-ослободување токи се направи отворено куче одење подигнат е лесно да се носат; 4 прилагодете поени обезбеди обичај се вклопуваат.Се однесува на нашиот големината на табелата за најдобро одговара.Оди напред, се отворено куче темперамент и вие и вашиот кожен пријател ќе мезе!На Одметник е dual-прилог куче подигнат изградени да издржат на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста