• Новак
KLCW KellyPet Куче Темперамент НЕ се Повлече Пес Подигнат во Собата за Мали и Средни Кучиња Куче Подигнат Добро за Дневна Прошетка и Обука се Подигнат на Животот

KLCW KellyPet Куче Темперамент НЕ се Повлече Пес Подигнат во Собата за Мали и Средни Кучиња Куче Подигнат Добро за Дневна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Внимание - ве Молиме мерка вашите домашни миленици и се однесуваат на нашиот големината на табелата за да го најдете најдобро одговара пред да нарачате.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Квалитет на Материјалот & Добро Изграден Квалитет најлон материјал рака и издржливи најлон тока направи темперамент многу издржлив, лесен сува и добро за долготрајна употреба.Динамички позиционирање на нашиот двојна цел брзо земи справи и поводник врска паѓа назад по должината на ' рбетот за да се задржи притисокот на кучиња грлото и е идеален за кучиња со респираторни или има настапувано трахеални прашања Неверојатно едноставно да се стави на и полетување.Стилски, Трајни, Отпорно на Гребење материјал.Голем вчитување капацитет во голема мера ја подобрува затегнувачка цврстина.Обезбеди 3 големини, 4 бои за да се обезбеди избор, многу добро да ги задоволи вашето домашно милениче е персонализирана.Секој пакет содржи вест и drawstring.100% MONEYBACK ГАРАНЦИЈА : Сите набавки се поддржани од страна на 12 МЕСЕЦИ КАВГА-БЕСПЛАТНО гаранција.Карактеристики : ✔Ракавица дизајн рачка за заштита во случај на ненадејна интензивна влече сила од страна на куче, и тоа исто така нуди голем истакна област, кога вашиот го носи, со кои ќе се удобно во текот на целата одење со домашни миленици! ✔Еластична баферот на бендот може да се поместуваат во 18-31 инчен, обезбеди добра шок зафат за куче е на одење и трчање и спорт.Должината на поводник може да се прилагоди за да одговара за луѓе од различни височини! ✔Рефлексивни Бода за безбедност кога сте надвор на прошетка со кучето доцна во ноќта, кои, исто така, се направи сте во можност да го видите вашиот куче од далеку!Монтирани со анти - ' рѓа тешки затворач! ✔Квалитет најлон материјал рака и издржливи најлон тока направи темперамент многу издржлив, лесен сува и добро за долготрајна употреба.Брзо-брзо рамо и стомакот ремени ви овозможи да се вклопуваат лесно да се подигнат на вашето куче. ✔Ова куче се Подигнат и куче поводник поставени се совршен подарок и услуга за вашето куче, тоа е совршен за пешачење, кампување, обука, лов, двор, плажа, outdoor спортови.нека вашето домашно милениче повеќе пријателски, разиграни, со други домашни миленици.Опис : ♥Материјал : главен материјал е најлон и метал е од нерѓосувачки челик. ♥Големина : За големина информации, ве молиме проверете слики за детали.Ако има било какви прашања за тоа, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста