• Новак
Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка CADAVER КУЧЕ Темперамент, Мали, со 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка CADAVER КУЧЕ Темперамент, Мали, со 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Оценка на стоката:
DEN 3130.08

Достапност
Производот е достапен

ДТ Пакет - DT Забава Подигнат со Градите Поддршка, CADAVER КУЧЕ Печ, Црно, со Жолта Трим, МАЛИ (22"-27").Neoprene Најлон; Поместена Кутре Поводник, 6-Нозе Нерѓосувачки Snap.Работните Места Се Вклучени.Трим : Жолта.S (22-Инчен 27-Инчен) + 6-Нозе.ДТ Забава со Градите Поддршка е нова верзија на ДТ Забава, идеален за работа раси.Поместена Кутре Светлина куче leashes се совршени за долги скокање со вашето куче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста