• Новак
Миле Висока Живот | Куче, Мачка Вест Подигнат | Не Задави Повлечете | Лесен Чекор-во | Дише Мека Мрежа Баласт | Кутре Обука Оглавник

Миле Висока Живот | Куче, Мачка Вест Подигнат | Не Задави Повлечете | Лесен Чекор-во | Дише Мека Мрежа Баласт | Кутре Обука

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Големина на : Мали, Средни и Големи.Видете Табела за димензии за мерење.Материјал : 100% полиестер дише мрежа на внатрешноста.Парична казна допир мека ткаенина соочи надвор.Безбедност : Тешки Д-прстен и токи.Удобноста : Лесно рака во, не се повлече и мека ткаенина.Дизајн : Класичен прекрасен модел за одење со симпатична puppies.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста