• Новак
2PC Љубов Срцето снежни топки Создателот, Снег Калапи за Деца Возрасни играње, Пластични снежни топки Создателот Срце Облик Празник снежни топки Производител на Игр

2PC Љубов Срцето снежни топки Создателот, Снег Калапи за Деца Возрасни играње, Пластични снежни топки Создателот Срце Облик

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Издржливи и безбедни : Нашата зимските снежни топки донесување на квалитетни пластични, здрав, без иритирачки мирис, безбедно, совршен подарок за Божиќ, Зима, роденден, денот на Благодарноста, награди на вашето семејство, пријатели.Лесно и брзо можете да го користите за да бидете песок топки и снег топки, Едноставно лажичка до snowor, притиснете надолу да се справи со компактен собраните снег, и вие сте подготвени за снежни топки пресметка.Отворено играат суштинска : љубов срцето мувла помага да се лесно да се создаде една Прекрасна љубов срцето снежни топки во само секунди!снежни топки создателот снег играчки може да обезбеди прекрасен отворено играта искуство.Се игра во снег : 38x10cm, Овој снежни топки алатка за правење е многу погодна за игра на отворено во зима, како снежни топки се бори со вашето семејство или пријатели Или да го Користите да се игра песок згради трошат пријатен ден.Широко апликација : Повеќе отколку само за зимски забава, оваа алатка може да се користи на летото, Таа дополнително можат да се користат со влажна песок за sandcastles, кал, дури и за DIY бања бомби.Снежни топки донесување на квалитетни пластични, здрав, без иритирачки мирис, безбедно, совршен подарок за Божиќ, Зима, роденден, денот на Благодарноста, награди на вашето семејство, пријатели.Користете го за да се направи песок топки и снег топки, Едноставно лажичка до snowor, притиснете надолу да се справи со компактен собраните снег, и вие сте подготвени за снежни топки пресметка.Овој снежни топки алатка за правење е многу погодна за игра на отворено во зима, како снежни топки се бори со вашето семејство или пријатели Или да го Користите да се игра песок згради трошат пријатен ден.Повеќе отколку само за зимски забава, оваа алатка може да се користи на летото, Таа дополнително можат да се користат со влажна песок за sandcastles, кал, дури и за DIY бања бомби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста