• Новак
Liftall EN2603DX14 Полиестер Веб Прашка, 2-ply, Бескрајни, 3 Ширина x 14' Должина

Liftall EN2603DX14 Полиестер Веб Прашка, 2-ply, Бескрајни, 3 Ширина x 14' Должина

Оценка на стоката:
DEN 2073.60

Достапност
Производот е достапен

Полиестер webbing се протега помалку за подобра контрола.Црвено-core предупредување предиво помош инспекција процес, се зголемува безбедноста.Tuff-Запис за постојан идентификација, бара од БЗР.Жолта третман отпорни на абразија.Економската веб slings за полесна должност употреба.Пошироко имајќи површината на капацитетот им помага на заштита на оптоварување.Жолта триење третман се протега прашка живот.Црвено-core предиво помош инспекција.Полиестер веб протега помалку, промовира оптоварување се контролира.TUFF-ОЗНАКА за гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста