• Новак
2 Протеза Бања Случаи Протеза Чаши со 2 Протеза Почиста Четки Протеза Сад со Кошница Протеза Држач, Четка Retainer Случај за Патување Retainer Чистење (Зелена, Виолетова)

2 Протеза Бања Случаи Протеза Чаши со 2 Протеза Почиста Четки Протеза Сад со Кошница Протеза Држач, Четка Retainer Случај

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 парчиња на протеза чаши bathes, 2 парчиња на протеза почиста четки, тотално 4 парчиња, што е доволно за да го замени и да го користите, исто така можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели.Разни користи : протеза кутии не само за протеза случај или прскалки на сад, но исто така може да се примени за зачувување на устата стража, pacifiers, залак чувари и ортодонтски апарати; Она што е уште поважно, на протеза бања случаи го прави лесен за носење на протези, каде и спречува случајно справување со штетите кои ги направи соодветна подароци за стари лица години во семејството, па дури и за патниците како мали складирање кутија.Дренажа дизајн : секој протеза носител е со одвод на послужавник, на две-на чело четка за чистење и миење на кошница, која им помага на исплакнете протези и исушете ги, без одлевање на течниот никаде на друго место.Удобен и хуманизирано : во прилог на протеза бања кутија, вие исто така може да се добие 2 протеза почиста четки со двојно глави дизајн, голема глава е можност да се отстранат физичките честички, и мала четка главата ќе ја исчистите јазот остатоци; Покрај тоа, жлеб анти-пропадна се справи со дизајн е погодно за вас да се одржи, не е лесно да се лизга.Квалитетни материјали : нашата протеза чаши бања се направени од квалитетен материјал, кој е силна и отпорна на висока температура, безбедно и хигиенски, без чуден мирис; механичко производство обезбедува со мазна и убава површината, со одредени истекување отпор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста