• Новак
Работната Далечина 1-500X HD USB Дигитални Електронски Микроскоп за PCB Индустриски Коло Поправка лупа (1600 Пати Стандард)

Работната Далечина 1-500X HD USB Дигитални Електронски Микроскоп за PCB Индустриски Коло Поправка лупа (1600 Пати Стандард)

Оценка на стоката:
DEN 2639.76

Достапност
Производот е достапен

1. Стандардна конфигурација : OTG кабелот е предвидено за поддршка на некои мобилни телефони, главно за компјутери.Дали мобилен телефон може да се користи зависи од два услови : А. Дали мобилен телефон поддржува надворешната камера функција.Б.Не на мобилен телефон има OTG функција?Ако вашиот мобилен телефон не поддржува над два поени, ве молиме бидете сигурни да го купите опција на WIFI wireless кутија, не грижете се за тоа дали може да се користи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста