• Новак
JKCKHA S04 8LED Бела Светлина, 25X-600X USB Дигитален Микроскоп Инструмент со Кревање Заградата USB Микроскоп

JKCKHA S04 8LED Бела Светлина, 25X-600X USB Дигитален Микроскоп Инструмент со Кревање Заградата USB Микроскоп

Оценка на стоката:
DEN 1507.20

Достапност
Производот е достапен

S04 8 LED Бела Светлина, 25 X-600 X USB Дигитален Микроскоп Инструмент со Кревање Заградата.Функција : . 1. Со кревање заграда, која може да се прилагоди за различни височини, повеќе лесен за употреба.Ако имате било какви прашања, ние ви нудиме совршен по-продажбата на услугата.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста