• Новак
Soarking Полнење Лулка Компатибилен со Bose Преносни Дома Говорник(USB В Ѕид Полнач и 3.94 Нозе USB C за да го USB-C Кабел е Вклучен)

Soarking Полнење Лулка Компатибилен со Bose Преносни Дома Говорник(USB В Ѕид Полнач и 3.94 Нозе USB C за да го USB-C Кабел

Оценка на стоката:
DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Soarking трети лица(Направени од страна на Soarking) полнење лулка : Компатибилен со bose преносни дома smart говорник,Не OEM оригинални акции полнење лулка.НЕ работи со bose јазик е се врти+, се врти.Важно : ве Молиме да го користите ѕид полнач и кабел дојде со оваа точка,Можеби и други ѕидни држачи за кабел и не се компатибилни со обвинителна клупа.Замена дома преносни дома полнење на обвинителна клупа за дома и патување.Заземаат многу мал простор,Само 3.45 inchs X3.45 inchs X0.41 inchs големина.Удобен дом база : Само да се стави на bose преносни дома говорник на клупа,секогаш полни и подготвени да карпа било авантура.На власт до bose дома преносни говорникот полнење клупа нема да падне лесно од биро или ноќната, не се лизга функција која нема да се држат со една позиција и се остава остатоци.Секогаш се подготвени.На власт до полнење приклучете го прави полните вашиот bose преносни дома говорникот полесно од било кога.По еден ден на плажа или голема ноќ, само ставете ја вашата говорник на полнење клупа кога ќе стигнам дома или патување и се подготвени да одат.Сино светло остане на : Полнење.Soarking bose дома преносни станица за полнење.Ние правиме истражување на пазарот и многу се види и звучник полнење производи,дури и да ги користите овие производи во нашиот секојдневен живот, потоа пронајдете следните решенија : Решение 1 : Безбедна ВРСКА : Нашиот производ е погусто и 3.94 нозе должината на кабелот.Решение 2 : bose полнач е изграден во заштита коло,overvoltage заштита,како прекуструјна заштита,се прегрее заштита од краток спој заштита.И, исто така, изграден со не се лизга силикони,која bose говорникот се поврзе и со обвинителна клупа.Раствор 3 : полначот има квалитетен и благородна изглед, се препорачува подарок за вашите пријатели и семејството.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние добредојдовте било повратни информации за производи и шопинг искуство, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте ја нашата поддршка на е-пошта.Ние нудиме на нашите најдобри услуга.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 X Soarking полнење клупа 1 X Ѕид Полнач 1 X 3.94 Нозе Кабел Напомена 1 : Говорникот не е вклучена.Напомена 2 : ве Молиме да се исчисти контакт иглички пред употреба.Напомена 3 : There is 1 укажуваат светло на предната страна на клупа,ве Молиме бидете сигурни дека сина светлина остане вклучено кога го стави претседателот на обвинителна клупа.Известување 4 : : ве Молиме да го користите ѕид полнач и кабел дојде со оваа точка,Можеби и други ѕидни држачи за кабел и не се компатибилни со обвинителна клупа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста