• Новак
LAFANDO Преносни Вратот Фан, погоден за носене Лични Фан, Hands Free Bladeless Фан, Виси Фан, приклучок за Слушалки Дизајн Патуваат Вентилаторот за Ладење, Тивко вратот кулер, Leafl

LAFANDO Преносни Вратот Фан, погоден за носене Лични Фан, Hands Free Bladeless Фан, Виси Фан, приклучок за Слушалки Дизајн

Оценка на стоката:
DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

✅ Остане Кул и Мода било Каде во секое време - стилски слушалки дизајн може да се ослободи вашите раце и прави да изгледаат кул.Тоа е совршен за гледање спортски игри, трчање, кампување, пешачење, качување, патуваат, канцелариите, патувања, фитнес, внатрешен вежби или активности на отворено.Останете кул насекаде во топли временски услови. ✅ Повеќе Безбедност-безбедно Да се користи од страна на децата и постарите лица.Дизајниран без изложени ножеви, не се грижите за вашата коса добива испреплетени во ножеви или повреда на прстите.На Li-полимер батерија е многу побезбедно. ✅ Ултра-светло & Удобно Изработени од Еко-пријателски ABS и силикони, мала тежина и супер флексибилна за прилагодување.Вкупната тежина е само 7.6 ОЗ.Совршено биланс на време за користење и носење на удобност.Без оптоварување да се носат за долго време. ✅ 3 Правец на Брзини - единствена воздух места облик дизајн овозможува сараунд ладење искуство. 3 правец на брзина на располагање.Вграден високо ниво на безбедност Li-полимер батерија со независни заштита одбор, безбедно и долготрајни.Тоа може да продолжат да работат за околу шест часа во нежни правец на режимот. ✅ Погодно за Полнење - Погодно за полнење преку компјутери, телефон полначи, моќ банка, лап-топ компјутери, и др.Уживаат во кул слободно без да се расправаме.Спецификација на производот x име на Производ : 2021 Надгради Вратот фан x Производ модел : A8 x Производ тежина : 7.6 ОЗ x Материјал : ABS+PC x Текст се прикаже : три опрема, LED индикатор x High Quality Литиум Батерија : 1800m Ah x време на Полнење : 3 hoursx Полнење интерфејс : MICROUSB x Текст напојување : 5 V 1 Ax Работи време : Минимум правец, за шест hours Package листа x 1 x Вратот Фан x 1 x USB кабел x 1 x прирачник за Корисникот x 1x Складирање Торба 100 Percent Задоволство Ние сме одговорни за нашите производи и клиенти.Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку цел, ние ќе го направи тоа право во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста