• Новак
MiDanggu 4 Пакети Тиква Декоративни Стаклени Шишиња со Плута, Празна Чаша Bud Вазна Сируп Зачин Шишиња со Капаци, Партија Услуги Украсни Шишиња (7.04 Унца(200ml))

MiDanggu 4 Пакети Тиква Декоративни Стаклени Шишиња со Плута, Празна Чаша Bud Вазна Сируп Зачин Шишиња со Капаци, Партија

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Mi Danggu 4 празни тиква стаклени шишиња, чисто Стакло, Случај се Одликува со Партиции.Капацитет : 7.04 Fl Мл, Шише Димензии : 3.74" Висина x 3.15" Дијаметар.Вклучува плута затка и силиконски инка.Одлично за флаширање на вашата домашна топла сос.Со јасни и дебело стакло.Дебело стакло шише.Дрво, плута.Посебни тиква дизајн.Декоративни кујна.Зачини шише.Додадете слатко и пријатно на пошироката околина во вашата соба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста