• Новак
3/8 X 1 1/2 U-Топ 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик

3/8 X 1 1/2 U-Топ 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

A U-болт е гром во облик на U со завртка теми на двата краја.Понекогаш ореви и се стега или на рака се вклучени за употреба со одреден апликации.A U-топ големината ќе биде опишан од големината на цевка тоа го поддржува.Ореви и Рамни Подлошки Достапни за Купите Одделно. 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик. 3/8 Дијаметар X 1 1/2 Цевка Големина U-Топ 316 од не 'Рѓосувачки Челик Референца Цртање (D) 3/8" (C) И 2" (L) 3" (T) 1-1/4" се Разбира Тема ANSI/ASME.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста