• Новак
Ортиз Bonito Del Колумбија Туна Во Маслиново Масло 3.95 оз Овална Калај (Шпанија) 12 пакет

Ортиз Bonito Del Колумбија Туна Во Маслиново Масло 3.95 оз Овална Калај (Шпанија) 12 пакет

Оценка на стоката:
DEN 1559.52

Достапност
Производот е достапен

Ортиз Ел Velero.Bonito Del Колумбија.Бела Туна во Маслиново Масло.Увезени од Шпанија. 12 пакет tins.Ортиз Ел Velero Bonito Del Колумбија Овална калај.Диви фатени бела туна преполна со маслиново масло.Увезени од Шпанија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста