• Новак
4 Инчен Најлон Абразивен Четка Црвено 1/4 Инчи Месо Тело

4 Инчен Најлон Абразивен Четка Црвено 1/4 Инчи Месо Тело

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјали : Најлон, Метал, Боја : Црвена.Четка Дијаметар : 100mm / 4 Инчи, месо тело : 6mm / 1/4 Инчи.Применливи за чистење, а по завршувањето вдлабнати површини.Отстранување на рѓа и да се наслика на дрво и метал. 1 Pcs Абразивни Најлон Жица Четки.Карактеристики : Абразивни Жица е нов вид на четка материјал кој е секогаш користи за полски и мелење.Употреба на високо квалитетен челик жица за да му се спротивстават на тешки апликации.Жица не е лесно да се скрши, со долг животен век.Отстранување на рѓа и да се наслика на дрво и метал.Применливи за чистење, а по завршувањето вдлабнати површини.Алатка за чистење и полирање; гума и пластични флеш отстранување; рѓа и боја отстранување.Карактеристики : Материјал : Најлон, Метална Боја : Црвена Четка Дијаметар : 100mm / 4 Инчен месо тело : 6mm Тежина : 80g Количина : 1 Pc Пакетот Вклучува : 1 Pcs Абразивни Најлон Жица Четки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста